Hakkımızda

Ağır adımlarla, sağlıklı büyüyüp kalıcı olmak ve ürün kalitemizi en üst düzeyde tutmak SalvaDoor markasının tek hedefidir. SalvaDoor markası için biz "Evinizdeki Sanat" diyoruz.

Firmamız 2011 yılında Salih KARAKAYA tarafından SalvaDoor ismiyle kuruldu. Mobilya sektöründe uzun yıllara dayanan, aileden gelen deneyimleriyle SalvaDoor firmasıyla kendine ve sektörüne daha geniş ürün yelpazesi  sunmayı amaçlayan firmamız yenilikçi ve kaliteden ödün vermeden hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle firmamız en iyi kaliteyi isteyen tüm müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı bir görev edinmiştir. 
 
 
Gelecekte mevcut bayilik ağımızı büyütmeyi hedefliyoruz. Yetkili bayiliklerimizi Türkiye ve yurt dışındaki müşteri portföyümüze hitap edecek olan bölgelere doğru genişletmek istiyoruz. Katılmış olduğumuz fuarlar ile birlikte yurt içi
ve yurtdışında bulunan bayilik ve projelerimizi daha da genişleterekdünya çapında bir marka olma yolunda ilerliyoruz. Türkiye ve yurtdışında bulunan bayiliklerimizde proje ve parakende satış hizmeti verilmektedir.